Przejdź do treści

O firmie

Początki firmy Rojax sięgają pierwszej połowy lat dziewięćdziesiątych ubiegłego wieku, kiedy to z dniem 1 września 1990 roku do życia zostało powołane Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe „Rojax” z siedzibą w Rzeszowie. Było skromnie – małe, wynajmowane biuro, z przylegającym magazynem i sklepem, jednak już po 4 latach działalności firma przeniosła się do własnej, komfortowej siedziby przy ulicy Lubelskiej 50 w Rzeszowie, w której mieści się do dnia dzisiejszego.

W II połowie lat dziewięćdziesiątych nastąpił gwałtowny rozwój przedsiębiorstwa. Zasięg i skala sprzedaży zwielokrotniła się wraz z rozrostem własnej sieci sprzedaży. Powstało wiele nowych sklepów w największych miastach Podkarpacia: Rzeszowie, Przemyślu, Krośnie, Stalowej Woli, Tarnobrzegu, Mielcu, Jarosławiu, Jaśle oraz w Lublinie. W 1996 roku firma zakupiła nowoczesną linię do produkcji kół rowerowych o wydajności 250 tys. kół rocznie i tym samym stała się liczącym producentem kół w Polsce. W 2002 roku wprowadzono do oferty sprzęt rehabilitacyjny, sportowo-turystyczny oraz narciarski. W tym momencie nasza firma posiada 12 sklepów w dużych miastach naszego województwa jak również w Lublinie i Tarnowie.

1 czerwca 2011 roku firma Rojax otwiera salon motocyklowy. Autoryzowany salon Kawasaki wraz z specjalistycznym serwisiem. 8 marca 2013 roku do oferty salonu wchodzą motocykle Honda wraz z szerokim asortymentem akcesoriów i części.

Sprzedaż rowerów była, jest i pozostanie główną dziedziną działalności firmy Rojax, zaś pozycja lidera w sprzedaży rowerów na rynku Polski południowo-wschodniej obliguje do rzetelności i wiarygodności kupieckiej. Jeśli chcesz się o tym przekonać – dołącz do nas!

Informujemy, że nasz sklep w Rzeszowie zapewnia profesjonalna OBSŁUGĘ OSÓB GŁUCHONIEMYCH.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *